Menu
Your Cart

Aromatik Yağlar

Aromatik Yağlar

Marka: No35 Urla
Lavanta Şurubu Şekersiz 1 LTStresle ilgili baş ağrılarında etkili bir iyileştirici,Cildi canlandırır, sıkılaştırır, arındırır ve kırışıklıkları azaltır. İştahı açıcı, sindirimi kolaylaştırıcı, Mide ve bağırsaklardaki gazı söktürücü, Depresyonla ilgili aşırı sinirlilik durumunda yatıştırıcı, Uykusuzl..
245,00TL
Marka: No35 Urla
Kantaron Yağı ve Lavanta Yağı 50 ML kantaron kokusunu sevmeyenlere özel kokulu yağımızdır...
250,00TL
Marka: No35 Urla
Özellikle deri yanıklarına deva, sarı kantaron ve lavanta yağından yapılma kantaron yağımız Yüz yıllar boyunca yanık, eklem iltihapları, reflü, panik atak gibi sayısız rahatlıklara iyi geldiği söylenegelen, yalnızca kokusuyla bile kendinizi ferahlamış hissedeceğiniz kantaron otunu geleneksel yönteml..
230,00TL
Marka: No35 Urla
Kantaron , lavanta ve zeytin yağından oluşan bu sabun cildinizin nemini dengeleyecektir ..
180,00TL
Marka: No35 Urla
Taze kekik, ozonlu zeytinyağı ile şişelendi. Özel bilyeli şişesi ile size şifa dağıtacak. Kekik yağı bağışıklık sistemini güçlendirir, özellikle soğuk havalarda kişinin grip ve nezle gibi solunum yolu enfeksiyonlarına yakalanmasını önler. Yaralara uygulanan kekik yağı ise yaraların iyileşme sürecini..
150,00TL
Marka: No35 Urla
Isparta’nın uçsuz bucaksız, eflatun rengi tarlalarından gelen lavantalarımızdan yaptığımız lavanta yağı, şimdi de bilye uçlu seyahat boyda! .Kokusu ferahlatır, varlığı evlere bereket getirir.Biz de büyüklerimizin kadim geleneklerini yaşatmak istedik ve Isparta’nın eflatun rengi uçsuz bucaksız tarlal..
280,00TL
Marka: No35 Urla
Isparta’nın uçsuz bucaksız, eflatun rengi tarlalarından gelen lavantalarımızdan özenle seçip karakazan usulü ile kaynattığımız lavanta yağımız evinize ferahlık ve bereket getirecek.Babaannelerimizin yorganlarının arasındaki keseciklerden biliriz lavantayı...Kokusu ferahlatır, varlığı evlere bereket ..
380,00TL
Marka: No35 Urla
Evinizin, arabanızın, iş yerinizin dilediğiniz her köşesinde kullanabileceğiniz, ferahlık ve bereket getiren lavanta kokumuz.Evinizin ve arabanızın her köşesi misler gibi lavanta koksun, yılın 4 mevsimini ilkbahar havasında yaşayın diye sizlere lavantalı oda / araba kokularımızı hazırladık. Kar..
120,00TL
Marka: No35 Urla
İçindekiler: Lavanta yağı, Su, Sinek Kovucu Çiçek Yaprakları.   Tavsiyemiz: Tamamen bitkisel ürün olduğu için sıklıkla vücudunuza uygulayabilirsiniz. Bebek, yaşlı vehassas ciltler için organik üründür. Buzdolabında saklayınız. Sivrisinek ve Karasineklerden %100 doğal iç..
280,00TL
Marka: No35 Urla
Antakya'dan ev üretimi şifa deposu defne ve zeytinyağ sabunumuz hem %100 doğal hem %100 bizden. Evleriniz de elleriniz de mis gibi koksun diye, şifalı defne & zeytinyağ sabunumuzu sizlerle buluşturuyoruz. Doğasında şifa olan defne, yağlı saçlar için idealdir, ciltteki lekelenmelere kar..
150,00TL
Marka: No35 Urla
Çocukluğumuzdan aşina olduğumuz kalıp lavanta sabunu şimdi evlerinizde.El emeği göz nuru sabunlarımızı, tarladan yeni toplanmış, mis gibi lavantayla karıştırdık.Çocukluğumuzdan aşina olduğumuz kalıp lavanta sabununa bir de ek olarak sevgimizi kattık."Eski"nin öyküsünü yeniye taşımak için sevgiyle, e..
180,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)