Arama - dogal bakim

Izgara Görünümü:

Kantaron Yağı- Yanık ve kas ağrıları için-100 ml

80,00TL
Özellikle deri yanıklarına deva, sarı kantaron ve lavanta yağından yapılma kantaron yağımız Yüz yıllar boyunca yanık, eklem iltihapları, reflü, panik atak gibi sayısız rahatlıklara iyi geldiği söylene..

Kantaronlu Tırnak Bakım Serumu

36,00TL
Tırnaklarınızın her daim sağlıklı ve bakımlı görünmesini sağlayan, sarı kantaron otundan yaptığımız özel serumumuz.Tırnaklarınızın güçlü ve sağlıklı görünmesi için özel olarak hazırladığımız serumumuz..

Kekik Yağı Bilyeli Özel Şişesinde 10 ML

65,00TL
Taze kekik, ozonlu zeytinyağı ile şişelendi. Özel bilyeli şişesi ile size şifa dağıtacak. Kekik yağı bağışıklık sistemini güçlendirir, özellikle soğuk havalarda kişinin grip ve nezle gibi solunum yolu..

Lavanta Serumu Yüz, Boyun ve El nemlendirici -100 ml

250,00TL
Asitsiz zeytinyağımızı, karakazan üretimi ile elde ettiğimiz lavanta yağımızla birleştirdik.Yüzünüze ve vücudunuza nem, ışıltı ve sağlık verecek %100 doğal ürünümüzle cildinizi yenileyin. Asitsiz..

Lavanta Terapi Yağı Bilyeli Şişe-10 ml

60,00TL
Isparta’nın uçsuz bucaksız, eflatun rengi tarlalarından gelen lavantalarımızdan yaptığımız lavanta yağı, şimdi de bilye uçlu seyahat boyda! .Kokusu ferahlatır, varlığı evlere bereket getirir.Biz de bü..

Lavanta Yağı çaaşır ve Ev kokusu-50 ml

150,00TL
Isparta’nın uçsuz bucaksız, eflatun rengi tarlalarından gelen lavantalarımızdan özenle seçip karakazan usulü ile kaynattığımız lavanta yağımız evinize ferahlık ve bereket getirecek.Babaannelerimizin y..

Zeytinyağlı Defne Sabunu 100 gr

40,00TL
Antakya'dan ev üretimi şifa deposu defne ve zeytinyağ sabunumuz hem %100 doğal hem %100 bizden. Evleriniz de elleriniz de mis gibi koksun diye, şifalı defne & zeytinyağ sabunumuzu sizlerle bu..

Zeytinyağlı Lavanta Sabunu 100 gr

40,00TL
Çocukluğumuzdan aşina olduğumuz kalıp lavanta sabunu şimdi evlerinizde.El emeği göz nuru sabunlarımızı, tarladan yeni toplanmış, mis gibi lavantayla karıştırdık.Çocukluğumuzdan aşina olduğumuz kalıp l..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)